Rabi79 Napisano 1 Lipiec 2010 Autor Napisano 1 Lipiec 2010 witam. Może będzie miał ktoś pomysł od czego może pochodzić taka sprzączka rozm: dł 58mm, szer:ok 34mm. pozdrawiam!!!!
Poszukiwacz bunkrów Napisano 1 Lipiec 2010 Napisano 1 Lipiec 2010 Może być od niemieckiego hełmu.https://forum.odkrywca.pl/uploads/forum_old/photos/picsforum24/dsc09443.jpg
Rabi79 Napisano 1 Lipiec 2010 Autor Napisano 1 Lipiec 2010 ale wtedy byłoby raczej z aluminium, to jest stalowe z mosiężnym wkładem który jakby miał być ruchomy (to wgłębienie widoczne na drugim zdjęciu). No i masywne dość jest a ucho jest nieruchome - jedna masa stalowa z całą resztą.
Pytanie
Rabi79
witam. Może będzie miał ktoś pomysł od czego może pochodzić taka sprzączka rozm: dł 58mm, szer:ok 34mm. pozdrawiam!!!!
3 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.