Skocz do zawartości

problem z garret ace 250


vaay

Rekomendowane odpowiedzi

witam niedowiarków: tomala_kikol i Graudenz 18.czy nie mieliście przypadku że kabel[przewód] od radia lub telewizora,był nieco za krótki,by sięgnąć do gniazdka???.co się wtedy robi?,stosuje się przedłużkę.ot i cała skomplikowana technologia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , miałem podobny problem z 250-tką ale zauważyłem że powyrabiały się łączenia wykrywacza ( połączenie cewki z pierwszą rurką ,pierwszej rurki z drugą i drugiej z rączką ).Wykrywacz zaczynał mieć delikatne luzy i przy delikatnym kontakcie z roślinnością i przy zmianie kierunku ruchu wykrywacza pokazywał znalezisko . Zlikwidowałem luzy poprzez naklejenie na łączeniach taśmy izolacyjnej tak aby złączyć dwa elemęty i problem ustał , co prawda po jakiś 5 wykopkach się powtóżył ale zerwałem starą taśmę i dałem nową . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam. ja chodzę pierwszy sezon z kanarkiem i ze trzy razy miałem już sytuację, że kanarka nie szło uspokoić nawet po podniesieniu cewki nad głowę. Wydaje mi się że, zaczęło się to po szukaniu w potoku. Ostatnio myślałem, że już kanarek pójdzie do serwisu jak mi się to przydarzyło. Nie mogłem nawet go wyłączyć (chyba że wardy reset" bateriami) podjechałem do najbliższego sklepu i kupiłem nowe baterie i jak ręką odjął. Trochę stracił w moich oczach. I ostatnio więcej fałszywych sygnałów generuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie