Wpadło mi w ręce ostatnio coś takiego (wygląda jak łopatka niemiecka). Miała to być powojenna łopatka LWP ta z pierścieniem ale jest to co widać na zdjęciu. Proszę bardzo o identyfikację. Podaję wymiary: szer. sztychu - 14,5 [cm], wys. sztychu - 19,0 [cm], wys. całkowita - 53,0 [cm], wysokość trzonka od główki do początku metalowej części mocowania - 21,5 [cm], średnica główki - 3,5 [cm] Na metalowej części trzymającej sztych pomiędzy nitami wybite numery 0019. Więcej sygnatur nie widać trzeba by zdrapać więcej farby.
Pytanie
turtle
Witam
Wpadło mi w ręce ostatnio coś takiego (wygląda jak łopatka niemiecka). Miała to być powojenna łopatka LWP ta z pierścieniem ale jest to co widać na zdjęciu. Proszę bardzo o identyfikację.
Podaję wymiary:
szer. sztychu - 14,5 [cm],
wys. sztychu - 19,0 [cm],
wys. całkowita - 53,0 [cm],
wysokość trzonka od główki do początku metalowej części mocowania - 21,5 [cm],
średnica główki - 3,5 [cm]
Na metalowej części trzymającej sztych pomiędzy nitami wybite numery 0019. Więcej sygnatur nie widać trzeba by zdrapać więcej farby.
6 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.