Jump to content

Pulse Max 2


KRISXX

Recommended Posts

Witam
Nie ma znaczenia ktorego Now...kupisz,sprzet jest bardzo stabilny i najglębszy w Polsce.Latam z takimi juz kilkanascie lat.Ale to sprzet tylko na lasy-militaria,na zaoranym p[olu czy w ogrodzie to wszedzie piszczy.Do takich celow mam drugi,monetkowiec.Zamow sprzet z 2 diodami -do dyskryminacji i ze wskaznikiem glębokosci.Ale ani 10 groszy przed wykonaniem.
Klucznik z Klucz
Link to comment
Share on other sites

Witam,

Skąd ta pewność, że najgłębszy..?;)

Zapewniam Cię, że istnieje już detektor impulsowy(PI), który jest dedykowanym projektem właśnie dla militarystów", posiadający szereg funkcji użytkowych, dwa tryby pracy: motion i static, płynne regulacje najważniejszych parametrów, etc.

Pozostawiający wszystkie modyfikacje Sandbanksa i Gerbera daleko z tyłu.

Pozdrawiam
Taktyk

Link to comment
Share on other sites

1059,00 PLN Za Detektor typu PI(Pulse Induction) pracujący do wyboru na częstotliwości F=1000 PPS lub F=1200 PPS. Standardowo wyposażony w szybką cewkę typu MONO COIL - FAST COIL 12'' – obudowa ABS – uzwojenia w technologii TWS – niska pojemność, uzwojenia teflonowe, zabezpieczone termicznie. Dalej, 2 tryby pracy: statyczny(STATIC) i ruchowy/dynamiczny(MOTION) z płynną regulacją szybkości autostrojenia AT SPEED. Pozostałe regulacje: regulacja opóźnienia impulsu PULSE DELAY w zakresie 10uS-100uS. Regulacja sygnału wiodącego THRESHOLD. Regulacja głośności VOLUME. Sygnalizacja niskiego stanu baterii LOW BATTERY. Zasilanie wbudowane 7.2V NiMH – możliwość wymiany akumulatorków na zwykłe baterie. Więcej użytecznych informacji w chwili premiery na Strefie Militarnej w Gostyniu...:)

Pozdrawiam
Taktyk
Link to comment
Share on other sites

Tego detektora nie trzeba dostrajać do gruntu. Co ciekawe nie reaguje on także na ruch sondy w powietrzu – w polu magnetycznym ziemi...;) W zależności od rodzaju poszukiwań: małe cele lub średnie i duże ustawiasz tylko głownie PULSE DELAY. To detektor do zastosowań specjalnych więc nie pytaj mnie o zasięgi na puszkę piwa..:)

W załączniku panel – myślę, że jest intuicyjny.

Pozdrawiam
Taktyk
Taktyk PULSE-X

P.S Jeśli moderator pozwoli – proponuje osobny wątek, w którym będziemy mogli sobie porozmawiać na temat detektorów PI, używanych do poszukiwań militarnych(Reilc).
P.S 2. Andrzeju ma nadziej, że jak znajdziesz czas, też się przyłączysz do dyskusji..;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information