Skocz do zawartości

Jaki sprzęt po Proximie?


EnemyofGod

Rekomendowane odpowiedzi

2 lata biegam z proximą i chyba czas zmienić sprzęt (poczekałbym na nowego Rutusa, ale to chyba jeszcze trochę potrwa). Trudno mi się zdecydować. Mam kilka typów: White's MXT, X-terra 705, Safari (ewentualnie Explorer), Fisher F70 (ewentualnie F75). Interesuje mnie tylko kolorowa drobnica zbierana głównie z pól. Który z tych sprzętów będzie najodpowiedniejszy? Wiem, że wątków na forum dotyczących tych wykrywaczy jest bardzo dużo, ale jak można to proszę o jakieś sugestie w tym wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wątków na forum dotyczących tych wykrywaczy jest bardzo dużo, ale jak można to proszę o jakieś sugestie w tym wątku."
Każdy piszę takie usprawiedliwienie,widać że zdaje sobie sprawę że wątków były dziesiątki na temat ww wykrywek ale i tak nie chce się zajrzeć do wyszukiwarki:)
zdrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątki dotyczące tych i innych wykrywaczy przerobiłem dokładnie, co pozwoliło mi trochę zawęzić krąg poszukiwań. Ale liczę na to, że kolejny wątek jeszcze bardziej przybliży mnie do wyboru tego najodpowiedniejszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie