Skocz do zawartości

zabijanie schronu...


Rekomendowane odpowiedzi

resztki rowu ppanc.
Zapomniałem dodać że na mapce którą zmieściłem małe kółeczka z białym tłem w środku bunkry które zaczęto budować ale ich budowa w chwili wybuchu wojny osiągała etam najwyżej wylanych fundamentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Sęk w tym, że się nie zajmuje wykopkami w zasadzie bym nawet nie miał nic przeciwko żeby sobie ktoś biegał z wykrywaczem i wiem że są ludzie którzy potrafią to robić bez szkody dla obiektów zabytkowych, ale również wiem, że to forum przeglądają ludzie których nie można nazwać poszukiwaczami, a raczej trzeba ich nazywać szkodnikami bo wielokrotnie widziałem skutki takich szkodników, bo nawet im się nie chce zasypać dołków po sobie.
A o co mi chodzi możesz sprawdzić w tym dziale zajrzyj na wątek o Twierdzy brzeskiej na którym wstawiłem fotki, tam jest również Link do strony o Twierdzy Brzeskiej a na jej forum również wstawiłem foty jak jest dewastowany Fort w Kobylanach. Dlatego nie chcem wstawiać żadnych mapek. Chcesz coś wiedzieć to proszę bardzo na priva.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie