Skocz do zawartości

brak pojecia


czarek60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich poczebuje pomocy w wyborze wykrywacza tak do 1500 zl wypasionego na ta cene myslalem nad rotusem proxima ale moze jest cos lepszego.Piszcie do mnie na poczte z swoimi radami.... czarek60@poczta.onet.pl ....POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Jezeli myslisz nad PROxima to powiem CI, ze twoje myslenie jest dobre. Tez taki mialem problem i wybralem PROxime. Za ta cene akurat no moge powiedziec Ci ze lepszego czegos nie znajdziesz. Czy jest czula na drobnice? Jest, moze tez tam szalu nie ma ale mnie za swoja cene zadowala 100%. Pojde z nia gdzies to zawsze z czyms, a dokladnie z jakimis pierdulkami malymi wroce. Czy na cos duzego tez jest dobra? Niewiem nie trafilo mi sie jeszcze nic dopiero mam 2 tygodnie ja lecz zdaje mi
sie ze da rade w okopie na statyku wyciagnac helm bez problemu. Mowiac jednym slowem, nic zagranicznego za ta cene nie znajdziesz lepszego tego jestem pewien!. <br />Uwagi dotyczace Rutusa: duzo wazy (ja tam dzis 6 godzin biegalem i tragedi nie odczulem), ma zachwiania w indyfikacji. <br />Pozdrawiam!</p><br />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie