Jump to content

Co na prezent ?


J23

Recommended Posts

Witam.
Adeptowi tej jakże pięknej sztuki, poleciłbym na początek coś uniwersalnego i przyjaznego w obsłudze. Z czystym sumieniem mogę polecić Garrett'a ACE 250. Sprzęt solidny i w przystępnej cenie. Alternatywą mogą być także polskie wykrywacze. Z jednej strony dają one radosną, wręcz atawistyczną radość z poszukiwań, ale z drugiej strony jakość ich wykonania niekiedy rozczarowuje.
Oczywiście za 1000 zł można kupić coś używanego i bardziej prestiżowego.
Rekapitulując - za 1000 zł polecam ACE 250 i kilka gadżetów.
Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Witaj J23.O ile dobrze pamiętam to kilka lat temu miałeś Midasa i wtedy go bardzo zachwalałeś.Jeżeli od tamtej pory jeszcze z nim śmigasz to ten wykrywacz daj w prezencie a sobie dołóż parę złotych i kup coś ze stajni Whitesa.W naszych terenach świetnie zdają egzamin.Pozdrawiam. PS.Ten guzik co Tobie obiecałem nadal aktualne (marines).
Link to comment
Share on other sites

Wyrwiesz za tą cenę Proximę z drugiej ręki. Tylko pytanie, czy wypada komuś dawać używany sprzęt jako prezent? Fakt, darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy. Do 1000zł można kupić nowego Garretta Ace 250 i dokupić do tego jakąś lepszą saperkę, torbę i jeszcze by zostało.
Link to comment
Share on other sites

Zależy jaki" to ma być prezent,na jaką okazje- jeśli chłopak się tym interesuje na poważnie to moim zdaniem bardziej ucieszy go używana Proxima niż błyszczący nowością ACE.
Na oficjalną okazję (typu 18-nastka czy prezent pod choinkę) ubłocona proxima może nie być przyjęta z entuzjazmem, ale prezent jako prezent sam w sobie bez większej okazji-czemu nie.
Link to comment
Share on other sites

Racja jeśli chłopak miał już do czynienia z wykrywaczem, i jest obeznany lepiej kupic uzywany z wyższej półki.Bo jesli dopiero rozpoczyna tą przygodę,to lepiej kupić wykrywkę która będzie prosta w obsłudze, bo może sie zniechęcić.
Link to comment
Share on other sites

Oto wykrywki jakie ja proponuje od najgorszej do najlepszej dostępne do 1000 pln ;

ACE 250 + spareczka i zestaw aku z ładowarką


Rutus Solaris + aku z ładowarką i jakiś dobry szpadelek

C-Scope 1220

X_terra 50 ale to okazyjnie

Rutus Proxima używka z gwarancją
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information