Skocz do zawartości

gra -The Saboteur


darpoj

Rekomendowane odpowiedzi

Saboteur jest grą akcji, przygotowaną przez twórców serii Mercenaries. Akcja została osadzona w burzliwym okresie II Wojny Światowej, a fabuła przedstawia nam losy bohatera imieniem Sean – na pozór zwyczajnego Irlandczyka, stającego się członkiem francuskiego Ruchu Oporu po zajęciu Paryża przez hitlerowców.Tam doszło do tragicznych wydarzeń: niemieccy żołnierze zamordowali przyjaciół Seana, a on nie ma zamiaru im tego darować. Kierując tym bohaterem musimy prowadzić rozmaite działania zaczepne przeciwko Niemcom, a naszym celem jest zemsta.

Generalnie rozgrywka polega na sabotowaniu funkcjonowania okupanta i budzeniu w ten sposób w innych obywatelach woli walki z najeźdźcą spod znaku swastyki. Trzeba więc m.in. dyskretnie eliminować ważne osobistości, wysadzać w powietrze transporty wojskowe i rozprawiać się z całym mnóstwem zwykłych żołdaków. Przebywając na obszarach, kontrolowanych przez wroga, obserwujemy czarno-biały obraz, niczym w filmowej Liście Schindlera oraz generalny smutek i pustkę. Uwalnianie poszczególnych terenów od żelaznego uścisku hitlerowców skutkuje radykalną zmianą atmosfery na pełną kolorów, wyjściem na ulice radosnych mieszkańców itp.

Irlandzki protagonista to twardziel, aczkolwiek początkowo radzi sobie dobrze jedynie w bójkach, gdzie uderza się pięściami, głową, łokciami etc. Stopniowo Sean nabiera jednak wprawy w posługiwaniu się bronią palną. Bohater potrafi również, dzięki swojej zwinności np. wspinać się po ścianach i biegać po zdradliwych dachach. Oczywiście przemieszczamy się nie tylko piechotą, ale także za pomocą rowerów, samochodów, motocykli, łodzi, a nawet samolotów. Wszystko dlatego, iż wirtualny świat ma ogromny rozmiar i obejmuje zarówno tereny wielkomiejskie (z charakterystycznymi budowlami pokroju Wieży Eiffla), jak i obszary wiejskie.
....polecam...gra super...!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Przejście The Saboteur zajęło mi miech i zamiast odinstalować tą grę i odłożyć na półkę pt. już je przeszedłem" rozpocząłem grę od początku. Uważam, że mimo iż gra niewiele, poza okupowanym Paryżem wspólnego ma z historią, to jest dopracowana szczegółowo i jej fabuła jest bardzo ciekawa. Mówiąc szczerze nie znalazłem w niej żadnych wad, co więcej uważam, że to najlepszy zakup jaki dokonałem w ciągu ostatnich trzech lat. Na koniec powiem, że cena: 130zł, za taką grę jest naprawdę dobra. POLECAM, POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM!!!

VIVE 'LA ZEMSTA"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
gra słaba jak barszcz... Niemcy zapominają o nas w ciągu chwili w dodatku jesteśmy prawie nieśmiertelni. a niektóre bronie to śmiech na sali... mogli by coś zrobić o polskich partyzantach w mrocznym klimacie , a nie spider manie we Francji ... jedna z najsłabszych nowych gier (zaraz po tym badziewiastym call of juarez )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie