kadet Posted December 13, 2009 Author Posted December 13, 2009 Zakładam ten wątek wyłącznie na potrzeby akcji BORATYNKA DLA MINISTRA MERTY" dla nie wtajemniczonych http://www.odkrywca.pl/wazne-akcja-boratynka-dla-ministra-merty,661077.html#661077nie traktujcie tego wątku jako miejsca spotkańtrzeba to ruszyć do przodu i coś działaćwybrać osobę która będzie zbierała boratynki z danego obszaru warszawy i do dzieła .zdrów
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.