erdelli Posted December 13, 2009 Author Posted December 13, 2009 witam ostatnio zainteresowalo mnie szukanie odkrylem miejsca ktorych na wieszchu znalazlem monety 1838 i 1784 roku wiec mysle kupieniu wykrywacza ale jaki ? chodzi mi o male przedmioty i gleboko gdyz jedna moneta jest srebna wiec interesuje mnie aby wykrywal zloto i srebro prosze o porade..i jak sprawdzic jakie parametry wykrywacza sa dobre jaki jest odznacznik..?
gajowy408 Posted December 19, 2009 Posted December 19, 2009 http://www.odkrywca-online.com/forum.php?id_forum=1
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.