Jump to content

Pytanie o Polskę środkowo-zachodnią


rumun5

Recommended Posts

Posted
Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy i gdzie w rojenie miast Świebodzin, Torzym, Rzepin, Słubice, Sulęcin oraz Krosno Odrzańskie były prowadzone jakieś walki. Na dziś wiem tylko o walkach w okolicach Połęcka (na N od Rzepina) z II wojny oraz o walkach w okolicach Słubic (konkretnie Kunowic) z XVII wieku. Dzięki za wszelkie odpowiedzi na w/w temat.
  • 1 year later...
Posted
Jestem z tych okolic mogę ci zdradzić miejsce znajdujące się między Kijami a Skąpe :)
Odbyła się tam bitwa wiele rzeczy tam znalazłem
PoZdRo !!!
  • 5 months later...
  • 2 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information