rumun5 Posted December 13, 2009 Author Posted December 13, 2009 Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy i gdzie w rojenie miast Świebodzin, Torzym, Rzepin, Słubice, Sulęcin oraz Krosno Odrzańskie były prowadzone jakieś walki. Na dziś wiem tylko o walkach w okolicach Połęcka (na N od Rzepina) z II wojny oraz o walkach w okolicach Słubic (konkretnie Kunowic) z XVII wieku. Dzięki za wszelkie odpowiedzi na w/w temat.
lesiu283 Posted November 22, 2011 Posted November 22, 2011 Jestem z tych okolic mogę ci zdradzić miejsce znajdujące się między Kijami a Skąpe :)Odbyła się tam bitwa wiele rzeczy tam znalazłem PoZdRo !!!
habur Posted May 16, 2012 Posted May 16, 2012 rumun5 chętnie bym poznał to miejsce mój nr gg ( 7998812 ) Pozdrawiam
kermit998 Posted June 29, 2014 Posted June 29, 2014 witam tez jestem zainteresowany tym tematem moje namiary gg 4204124
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.