oleq Posted December 12, 2009 Author Posted December 12, 2009 WitamCzy ktoś może powiedzieć wiecej na temat prezentowanego guzika?Średnica 19mm.Przepraszam za słabą jakość zdjęcia.
ColdDemons Posted December 12, 2009 Posted December 12, 2009 Niemiecki 'groszek'' z naramiennika, 3 batalion. Okres II WŚ.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.