flo Posted December 11, 2009 Author Posted December 11, 2009 Poszukuję fotografii kompanii podoficerów jaką umieszczano na dyplomie ukończenia szkoły podoficerskiej w krakowskim 1 Batalionie Mostów Kolejowych. Konkretnie intersuje mnie fotografia z kursu ukończonego w dniu 10.09.1936 roku w Krakowie. Może ktoś dysponuje takim zdjęciem albo wie gdzie można go szukać?
samter Posted December 12, 2009 Posted December 12, 2009 Będzie ciężko, polecam regularnie śledzić aukcje na Allegro, czasem pojawiają się tego typu dyplomy, czy fotografie. Możesz jeszcze napisać w dziale Ogłoszenia" może ktoś się zgłosi.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.