Jump to content

1 Bat. Mostów Kolejowych Kraków - szkoła podoficerów - szukam zdjęcia


flo

Recommended Posts

Posted
Poszukuję fotografii kompanii podoficerów jaką umieszczano na dyplomie ukończenia szkoły podoficerskiej w krakowskim 1 Batalionie Mostów Kolejowych. Konkretnie intersuje mnie fotografia z kursu ukończonego w dniu 10.09.1936 roku w Krakowie. Może ktoś dysponuje takim zdjęciem albo wie gdzie można go szukać?
Posted
Będzie ciężko, polecam regularnie śledzić aukcje na Allegro, czasem pojawiają się tego typu dyplomy, czy fotografie. Możesz jeszcze napisać w dziale Ogłoszenia" może ktoś się zgłosi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information