Jump to content

konserwacja, malowanie kolby


merkavah

Recommended Posts

Posted
Witam!

Jestem właśnie w trakcie malowania kolby. Jest to nowa kolba od Mausera z boyi.
Sporo informacji znalazłem. Jednak potrzebne mi jest to czy po kilku warstwach można zastosować bejce?

To, że na bejcowaną kolbę można zastować olej to już wiem. Ale czy można na olejowaną kolbę stosować bejcę? :)

Pytam w razie gdyby kolba po oleju nie przyciemniła się w zadowalający sposób ;)

Przerabiał to już ktoś? ;)

Pzdr

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information