merkavah Posted December 8, 2009 Author Posted December 8, 2009 Witam!Jestem właśnie w trakcie malowania kolby. Jest to nowa kolba od Mausera z boyi. Sporo informacji znalazłem. Jednak potrzebne mi jest to czy po kilku warstwach można zastosować bejce?To, że na bejcowaną kolbę można zastować olej to już wiem. Ale czy można na olejowaną kolbę stosować bejcę? :)Pytam w razie gdyby kolba po oleju nie przyciemniła się w zadowalający sposób ;)Przerabiał to już ktoś? ;)Pzdr
Slajmi130 Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 Raczej po oleju bejca nie będzie się trzymać. trzeba było najpierw nabejcować a potem po wyschnięciu naolejić
Slajmi130 Posted December 9, 2009 Posted December 9, 2009 http://www.odkrywca.pl/mauser-98k-wood-version,663294.html#663294zerknij tutaj
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.