luki4 Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 Witam , czy ktoś może zidentyfikować moje znalezisko , wydaje mi się że jest to jakieś odznaczenie . Przedmiot ten znajdował się w metalowym pudełku , które niestety rozpadło się po wydobyciu , jak widać jest z mosiądzu i jest chyba pozłacane , odwrotna strona płaska , wysokość 9 cm proszę o poważne podpowiedzi
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.