ar2san Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 Spotkał się ktoś z podobnym fantem? Czy rzeczywiście jest to z 1935 czy zostało wypuszczone na jakąś rocznicę pierwszego Święta Gór. pozdrawiam
C.K. Dezerter Posted December 13, 2009 Posted December 13, 2009 http://www.google.com/search?client=opera&rls=pl&q=%C5%9Bwi%C4%99to+g%C3%B3r+1935&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.