sean93 Posted December 5, 2009 Author Posted December 5, 2009 nie wiem gdzie to napisac chyba tu bd dobrze jest w opolskim wies stary grodkow a niepodal niej znajduje sie stare niemieckie lotnisko (wies na trasie wrocław-nysa)kiedys jak bylem tam z kuzynem to zobaczylismy kawałki bomb duzo łusek miejsce warte odwiedzenia takze pod wzgledem ze niedaleko przechodził front pozdrowienia z Nysy
Rujewit Posted December 7, 2009 Posted December 7, 2009 Miejsce jak i okolice Grodkowa znane i zapewne dalej odwiedzane przez ludzi z Wrocławia, Nysy, Opola, Namysłowa, Brzegu innych pobliskich miast. Zdrów!!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.