Skok Posted December 4, 2009 Posted December 4, 2009 Nadawano ją na tych samych zasadach co srebrną, tyle że brązowa była przeznaczona dla piechoty zmotoryzowanej. Były to jedne z:udział w 3 lub więcej szturmachudział w 3 lub więcej kontratakachudział w 3 lub więcej rozpoznaniachudział w walce wręcz w czasie atakuuczestniczyć w 3 innych dniach w odzyskiwaniu pozycjiTu masz wszystko po angielskuhttp://www.wehrmacht-awards.com/war_badges/heer/infantry_assault.htmSzkoda, że odznaka bardzo syficzna. Niepotrzebnie ja w ocet wsadzałeś.Pozdr
Kobieras39 Posted December 4, 2009 Posted December 4, 2009 ostatnio zauwazyłem że 80% ludzi z forum lubi masakrować swoje znaleziska;p
Skok Posted December 4, 2009 Posted December 4, 2009 Ty z octem przesadziłeś. Wygląda na to, że po prostu trochę trzymałeś w nim odznakę. Z drugiej strony io tak za wiele byś z niej nie wyciągnął.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.