Skocz do zawartości

Pewne wieści z MRU


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wiadomo 708 została zabetonowana, cóż następnym razem trzeba się będzie bujnąć na MRU z kilofem, przecinakiem i sportową 5 (chodzi o młot jakby kto nie wiedział).
Kolejna rewelacja!! Schill niedostępny????? Prawdopodobnie tak. I to z 2 powodów:
1. dostałem wiadomość, że na Schillu ktoś założył kraty ?!?
2. 2 kretynów (inaczej nazwać nie można; 1 to chyba strażnik) chcą albo już zrobili 250. metrową strefę ochronną wokół GW Schill z powodu rzekomego gniazda orła w tamtej okolicy. Nawet na grzyby nie będzie można wejść = ponoć 500 zł kary (jeśli będą stały tabliczki). Inna sprawa to taka, że od kilkudziesięciu lat nikt w tamtym rejonie orła nie widział, ani tym bardziej teraz, bo najzwyczajniej nie ma tam żadnego gniazda. Ale tabliczki będą mówiły co innego... Ciekawe co będzie podczas festiwalu... :)
Inna parafia. Jest duże prawdopodobieństwo, że do końca wakacji zniknie granatnik z 720, kto wie może i miotacz. Słyszałem, że pewien Duduś (czy jakoś tak) z gdańskiego TPF podpieprzył (niby w celu ochrony) jakiś kawałek. Podobno granatnik jest już przyszykowany do wywiezienia... Czyżby to była jedyna okazja zobaczenia go?
Acha, według skowronków z pola betonowanie 708 to nie koniec. Kolejnym celem ma być 712 lub 706 (jednak za to sobie nie dam ręki uciąć). I to by było na tyle...

pozdrawiam

Konger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem. Jeśli ktoś ma adres/odnośnik do artykułu, o którym była mowa kilka postów niżej (Skarby i nietoperze") to niech da znać tutaj lub via mejl.
pzdr
Konger
www.poezjabunkrowa.of.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też słyszałem że wywiozą granatnik. Pewnie to ci niemcy co betonują zabiorą go do Drezna bo tam jest już kilka fortecznych fantów z Polski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie