gaap Napisano 17 Sierpie艅 2009 Autor Napisano 17 Sierpie艅 2009 oto i rewersik? widoczne dosc malo precyzyjne zapiecie. Dodam ze calosc jest wykonana z blaszki (miedz? mosiadz?) i pusta w srodku. Moze to cos pomoze...
Rekomendowane odpowiedzi
Temat zosta艂 przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zosta艂o zablokowane.