Jump to content

INFORMACJE O PSZCZYNIE


michal202009

Recommended Posts

Posted
Witam wszystkich . Chciałbym się dowiedzieć czegoś o walkach w 1939r pod pszczyną .Szczególnie interesuje mnie historia Kobielic , w 1945 znajdowało się tam polowe lotnisko . Chciałem wszystkich mających więdzę o tych miejscach by podzielili się ze mną nią z góry dzięki

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information