michal202009 Posted July 20, 2009 Author Posted July 20, 2009 Witam wszystkich . Chciałbym się dowiedzieć czegoś o walkach w 1939r pod pszczyną .Szczególnie interesuje mnie historia Kobielic , w 1945 znajdowało się tam polowe lotnisko . Chciałem wszystkich mających więdzę o tych miejscach by podzielili się ze mną nią z góry dzięki
ten pan Posted July 24, 2009 Posted July 24, 2009 Najlepiej udać się do Biblioteki Miejskiej w Pszczynie przy Rynku i tam mają wszystko. O lotnisku pisał Z. Orlik.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.