Jump to content

wspólny wpad i pomoc


maxim026

Recommended Posts

Posted
witam kolegów , może jest ktos na forum z Lubelskiego bliżej twierdzy Brzeskiej (ale nie tyko) i posiada Minelaba Qatro MP i miałby chęci mi pomuc w pokazaniu obsługi tego wykrywacza, jeszcze z nim nie latałem ale jakby ktoś był chetny to ja zapraszam albo ja dojade (jestem mobilny) pozdrawiam
Posted
Witam bardzo kolegę z mojej okolicy!!Mat podobny problem też szukam kogoś do wspólnych wypadów..Posiadam explorera se(minelab)i dużo wolnego czasu myślę że mógł bym coś doradzić i pomóc zapoznać się ze sprzętem..Proszę pisać na e-mail - :(mario123@konto.pl) Pozdrawiam serdecznie!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information