maxim026 Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 witam kolegów , może jest ktos na forum z Lubelskiego bliżej twierdzy Brzeskiej (ale nie tyko) i posiada Minelaba Qatro MP i miałby chęci mi pomuc w pokazaniu obsługi tego wykrywacza, jeszcze z nim nie latałem ale jakby ktoś był chetny to ja zapraszam albo ja dojade (jestem mobilny) pozdrawiam
Mario7813 Posted July 24, 2009 Posted July 24, 2009 Witam bardzo kolegę z mojej okolicy!!Mat podobny problem też szukam kogoś do wspólnych wypadów..Posiadam explorera se(minelab)i dużo wolnego czasu myślę że mógł bym coś doradzić i pomóc zapoznać się ze sprzętem..Proszę pisać na e-mail - :(mario123@konto.pl) Pozdrawiam serdecznie!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.