ele44 Posted July 17, 2009 Author Posted July 17, 2009 witam jestem posiaDACZEM ACE 250 I dzisiaj bylem z nim w terenie sprawuje sie swietnie chociarz bylem nastawiony sceptycznie po lekturze kilku watkow na jego temat dobry jak na poczatek drobnice bral z okolo 30 cm tzn luski itp mysle ze bedzie ok pozdrawiam z pomorza ele44
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.