Jump to content

garet ace 250


ele44

Recommended Posts

Posted
witam jestem posiaDACZEM ACE 250 I dzisiaj bylem z nim w terenie sprawuje sie swietnie chociarz bylem nastawiony sceptycznie po lekturze kilku watkow na jego temat dobry jak na poczatek drobnice bral z okolo 30 cm tzn luski itp mysle ze bedzie ok pozdrawiam z pomorza ele44

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information