koppelmann Posted July 16, 2009 Author Posted July 16, 2009 Witam, dysponuje może ktoś instrukcją do tego sprzętu, lub może udzielić mi wskazówek, co do jego obsługi. Problem tkwi w tym, że nie wiem, co oznaczają poszczególne ikonki i przez to nie mogę go prawidłowo ustawić.Pozdrawiam.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.