barteksak Posted July 11, 2009 Author Posted July 11, 2009 Witam :DJestem nowym(jeszcze młodym :D) poszukiwaczem :D I zwracam się do osób bardziej zaawansowanych które wiedzą gdzie najlepiej chodzić z ta zabawka" po Kujawsko-Pomorskim(jestem z Bydgoszczy)? Jak narazie to obszedłem Osówiec(tutaj trochę odłamków, 2 kulki od muszkietu, i trochę łusek) i ciut lasów przed Koronowem( tu trochę złomu typu podkowa, toporek, odłamki)Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc Barteksak
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.