hOOpOe Posted July 10, 2009 Author Posted July 10, 2009 Przyznawać się! Który się dziś woził po Krakowie szwimmwagen'em? :P
Poszukiwacz bunkrów Posted July 10, 2009 Posted July 10, 2009 Ja nie.Ja to jeżdże po krakowie SdKfz 251/3. Cha cha! Żart. To pewnie film kręcą albo co... xD
Mruk Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 ee to nie ja ale jakbyście zobaczyli 7TP albo Koenig Tigera to ja;PPozdr
Poszukiwacz bunkrów Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 A jeśli widziałeś tam skaczącego U-Boota? ;)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.