animal66 Posted July 8, 2009 Author Posted July 8, 2009 Proszę o zakopywanie dołków po sobie - jestem początkujący - ale na samym początku na forum ktoś bardzo ładnie zwróciłmi uwagę że jak zrobię dziurę to warto ją zakopać. Poza tym szukam kogoś kto wie cuśna temat miejsc wartych pokopania w miejscowościach chotomow olszewnica i okolice. Ewentualnie pozwoli mi wziąść udział w jakimś wypadzie - wykrywacza nie mam dobrego za tomam samochdzik do dyspozycji.
krecik wz. 65 Posted July 8, 2009 Posted July 8, 2009 A jest w okolicy jakaś biblioteka albo cuś" ? Tam warto pokopać...
animal66 Posted July 8, 2009 Author Posted July 8, 2009 a i owszem jest - pokopać by można ale czasu mało - dlatego też chciałem skorzystać z uprzejmości i się załapać na jakiś wypad - ale jeśli nie to sam sobie coś zorganizuję.
Ptaku51 Posted October 12, 2013 Posted October 12, 2013 wiitam,Koledzy z Chotomowa i okolic. jeśli tak to ja również z tych stron i mam już za sobą wstępne rozmowy z lokalnym muzeum dot. dostarczenia /użyczenia map.Pytanie tylko na ile w nas chęci di poszukania czegoś fajnego i np. oddania go do muzeum?Oczywiśćie jak nie będą zainteresowani to reszta wiadoma.Mail PRIV jest więc jakby co to pozostaje na posterunku,Marcin
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.