animal66 Posted July 8, 2009 Author Posted July 8, 2009 ZAKOPUJCIE PO SOBIE DOŁKI - WCIĄGAM SIĘ DOPIERO W CAŁĄ TĄ HISTORIĘ Z POSZUKIWANIAMI - JUŻ MAM DWA WYPADY NA KONCIE - TROCHĘ POCZYTAŁEM FORUM - ALE I TAK NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ DLACZEGO NIE ZAKOPUJECIE PO SOBIE DOŁKÓW. POZA TYM SZUKAM KOGOŚ KTO CHĘTNY DO KOPANIA I ZASYPYWANIACH" W TYCH MIEJSCACH
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.