wodzik730 Posted July 6, 2009 Author Posted July 6, 2009 Witam.Czy ktoś z Was ma może jakieś zdjęcia/rysunki w jaki sposób był mocowany MG na obruku" na tej obrotowej podstawie? Buduję właśnie dioramę z walk o Kołobrzeg i chciałbym uzbroić" odlany już z gipsu fragment tego bunkra. Dysponuję tylko informacjami, które odnalazłem w sieci, ale nie są one na tyle dokładne aby w miarę wiernie odtworzyć tę podstawę, więc jeśli ktoś mógłby mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.