MAJKI Posted July 6, 2009 Author Posted July 6, 2009 Witam kolegow.Czy sprzet jak w temacie nadaje sie na militarke?Bede wdzieczny za rzeczowe podpowiedzi.Pzdr
albertus32 Posted July 7, 2009 Posted July 7, 2009 mało osób ma ex 2 z tego wynika, mialem ostatnio dylemat czy minelab czy fisher f 75, wybralem fishera.napisz do mnie meila to podam Ci gdzie mozesz uzyskac informacjepozdrawiam
otrong Posted July 8, 2009 Posted July 8, 2009 Kolego, raczej nie chodzi tutaj o to że mało jest posiadaczy EX 2, lecz temat był wałkowany dziesiątki razy - sam jestem w posiadaniu EX SE i z całą pewnością jego specjalnością jest kolorowa drobnica - oczywiście żelazo też znajduje - ale to jest jak z taczką i mercedesem (taczką od biedy też dojedziesz).Na militarkę mimo szczerych chęci nic Ci nie poradzę, bo nigdy z niczym nie latałem - poza Pulsarem IV - ale to inna bajka.Pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.