arci Posted July 11, 2009 Posted July 11, 2009 Co jest panowie nie ma nikogo ze Skwierzyny z okrezna5 fajnie się kopie ja bym się chętnie wybrał ale moja mądrzejsza połowica mnie nie puści.Zdrów
arci Posted July 22, 2009 Posted July 22, 2009 No i zaczęło cosik się ruszać pomalutku robi się ekipa no to okrezna5 dawaj termin na zbiórkę.Zdrów
Bienias Posted July 22, 2009 Posted July 22, 2009 Nowy - okolice Sulęcina ;) Właśnie dziś zostałem rozdziewiczony na polu sąsiada ;) 5 łusek od mausera 1918-1941 i guzik z koroną .... jak narazie mi się podoba...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.