bassista Posted July 5, 2009 Author Posted July 5, 2009 Witam, ostatnio pojawił się problem w Prospectorze. Nie mogę go wyzerować (nawet trzymając wciśnięte 0), cały czas wskazuje mi diodę pierwszą w lewo od środka, wydaje dziwne sygnały o zmiennej częstotliwości (jak sygnał karetki w zwolnionym tempie), bardzo zmniejszył mu się zasięg. Wszystko to się dzieje bez względu na to jak są ustawione potencjometry i tryby pracy. Czasami jednak przez kilka chwil wykrywacz działa. Do tej pory wszystko działało jak należy. Baterie też są OK. Co to może być?
armand Posted July 5, 2009 Posted July 5, 2009 Może być zużyty przycisk zerowania, mogą być zużyte baterie, może być coś jeszcze. Proszę przysłać go wysłać do producenta, do paczki włożyć również swój adres i nr telefonu. Po sprawdzeniu wykrywacza producent skontaktuje się z nadawcą paczki telefonicznie.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.