Hagen Posted July 1, 2009 Author Posted July 1, 2009 Witam czy ten wykrywacz (Pionier 7) nadaje sie na wypady.Czy ktos miał go lub ma.Jakie znalałż największe znaleziska ??Pozdrawiam Hagen
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.