peter l-ca Posted July 1, 2009 Author Posted July 1, 2009 Witam!!!Czy na mazurach można coś ciekawego trafić? Czy może są już przekopane?Może ktoś szukał za pomocą magnesu neodymowego jakie efekty warto przeszukać dno?Powiedzcie czy coś ciekawego tam wykopaliście albo złowiliście na magnes :)I jak możecie to w jakich rejonach mazur :)Z góry dzięki :)
Cpt.Nemo Posted July 2, 2009 Posted July 2, 2009 Może ktoś szukał za pomocą magnesu neodymowego jakie efekty warto przeszukać dno? "Hmm ? No czasami musisz miec dosc dluga linke, np. jeziorko Niegocin w poblizu Gizycka osiaga 40 metrow glebokosci, a nie jest to najglebsze jezioro na Mazurach.Pletwonurkowi z lokalnego klubu Pletwal znajdywali kiedys zatopione statki... ale czy to sie da neodymem wyciagnac to bardzo watpie. Moze jakies lzejsze kotwice ? troche rzeczy utopionych przez turystow ? no i conieco z wojen. Pierwszy szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich splywal jakis mistrz krzyzacki...Piszesz jakos tak o Mazurach jakby to byl ogrodek cioci Jadzi ktory mozna w dzien dwa dokladnie przeszukac :)Na przeszukanie Mazur potrzeba kilka lat, dla jednego czlowieka, wiec przy tak zadanym pytaniu trudno liczyc na jakas precyzyjna odpowiedz.Bo cos ciekawego to mozna zawsze i wszedzie trafic aczkolwiek nigdzie juz sterty ciekawych rzeczy nie leza na wierzchu, choc pojedyncze sztuki sie trafiaja.
wagner24 Posted November 9, 2009 Posted November 9, 2009 a powiedz kolego peter l-ca w jakich okolicach chcialbys szukać?
kadet Posted January 19, 2010 Posted January 19, 2010 chętnie bym pokopał jak bedę na mazurkachmoje tereny to pisz
jarekdavid Posted February 10, 2010 Posted February 10, 2010 też jestem z mazur i mam ochote pokopać ale nie wiem gdzie
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.