etker Posted July 1, 2009 Author Posted July 1, 2009 Wkrywacz - kolor czy militarka, szczerze powiedziawszy obojętne, dużo czasu spędzam w lasach, często dalsze wypady itp. więc dobrze mogę sobie pomachać kijkiem i czegoś poszukać :]
kowal510 Posted July 1, 2009 Posted July 1, 2009 fisher f2 , ace 250,hs-3, dwa pierwsze kolor ostatni militarka do wyboru do koloru ;]]
Partyzant Kampinosu Posted July 1, 2009 Posted July 1, 2009 ja tylko militarka to HS-3, jak militarka i monetki to Rutus SolarisPZDR
Prezes14 Posted July 1, 2009 Posted July 1, 2009 Proximy za 900 raczej nie kupisz :) rzeczywiście rutus solaris byłby najlepszym wyborem.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.