WolfenAuge Posted June 28, 2009 Author Posted June 28, 2009 Witam,mam dylemat dotyczący wyboru dywizji...Koniecznie Waffen-SS , walczący w Europie, dobrze jak również w Polsce oraz którzy nie odnosili samych porażek.Myślałem nad LSSAH, lecz niestety za dużo sukcesów to nie mieli, jeżeli jakie kolwiek [nie obrażając tutaj nikogo].Myslalem nad Wiking'iem, Totenkopf, Das Reich i kilka innych.Koniecznie musieli walczyć w niej Niemcy...Czekam na sugestie Pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.