Rabi79 Posted June 28, 2009 Author Posted June 28, 2009 Witam. Czy to odznaka przedwojennej Straży Pożarnej? jeśli tak gdzie noszona? pozdrawiam!!!
maxim026 Posted June 28, 2009 Posted June 28, 2009 II RP - Szkoła Powszechna ( do czapki uczniowskiej)a tu masz fotke
Rabi79 Posted June 28, 2009 Author Posted June 28, 2009 dziekuję:) człowiek bogatszy o jedno doświadczenie - a z tą strażą nasuneło mi się bo kilka metrów dalej wyszedł guzik strażacki IIRP - pozdro!!!!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.