Skocz do zawartości

Lasy Chojnowskie


kebmor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
Ciekawe miejsca znajdują się w lasach miejscowości Kąty. Jeśli się nie myle to były tam walki w czasie I wojny światowej między ruskimi, a niemcami. Jeśli ktoś zna ciekawe miejsca w tych okolicach to był bym bardzo wdzięczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja raz zawitałem na Spalone, Żabieniec z kanarkiem bo w lasach jest od groma okopów i to takich po 2 m głębokości.

Dużo sygnałów na metal jakiś złom ( druty, blachy ) z tego co słyszałem łatwo o urwiłapki . Jedyna zdobycz na tym terenie to 5 gr z 1923 r.

Teren często odwiedzany przez spacerowiczów, no i jest to Park Narodowy. Więc można sobie naklepać biedy.

Kąty jeżeli ktoś wie gdzie jest Chojnowski to się domyśli o które chodzi.

W okolicy Żabienca ukrywała się partyzantka, trafiłem na jedno z takich miejsc, guziki monetki, konina i łuski. Później spotkał mnie właściciel owej działki i całe szczęście że nie robił draki, ale kosztowało mnie to kilka łusek od maus. + łódka i 2 guziki;)) bo chciał pokazać rodzinie jaką działkę nabył. To już okolice Czarnowa .


Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie