Jump to content

Nowy sukces naszej waaadzy!


41pp

Recommended Posts

Policja krakowska zatrzymała 84-letnią staruszkę!!!!!! Pod zarzutem kradzieży kostki masła wartości 3-/trzy/PLN, Wysoki Sąd umożył postępowanie na wniosek bigunkowego. Koszt operacji" w wysokości 300PLN poniosą podatnicy!!
PS. Ale wykrywalność znów rośnie !!!! Mam nadzieje że, nie obejdzie się bez premii!! Dla Naszych Ukochanych Funkcjonariuszy!!
BOŻE, co to za PAŃSTWO!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Tylko, jest jedno małe" pytanie, dlaczego narażono, życie zwykłych funkcjonariuszy PP, a nie skierowano do akcji" jednostki GROM.
GW
PS Może Mod. przesunie do H.P.! /tak bym proponował/ ,,,,,,Tylko że to wcale nie jest śmieszne!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Łatwiej jest złapać babcię,która ledwo co się porusza niż bandziora,który może być przecież uzbrojony.Taki policjant może jeszcze dostać w pysk i co wtedy???A babcia przecież bronić się nie będzie.
Jaki kraj taka policja.
ŻENADA
Link to comment
Share on other sites

Ja tam niewie wiem, nigdy nie byłem w służbach", ale widząc sytuację, wyjął bym 3 PLN i zapłacił !!!!!! To jakiś CHORY TYP + PANI RZECZNIK + KOMENDANT!!!!!!
Powinno się ich na zbity pysk... do kopania rowów, dla dobra społeczeństwa!
Dobrze że, Staruszka trafiła na Sędzinę, A.M. Wesołowską!!
GW
Link to comment
Share on other sites

I dodając, że jeśli Ci Funkcjonariusze zechcą mnie ścignąć", za to co napisałem to, gwarantuje im dłłłłłłłłłłuuuuugi proces sądowy, oczywiście, na ich koszt, a nie Komendy PP. /czyli podatnika/, zacznę z własnych zasobów!
Pozdrawiam całą POLICJĘ!
GW
Link to comment
Share on other sites

To jest smutne i trochę straszne. Czy kiedyś będzie „normalnie”? W każdym razie panowie dali na pewno pokaz sprawności bojowej i elastyczności taktycznej. Ciekawe jak wyglądał pościg za krnąbrną staruszką. To jest materiał na dobry film. Na komedie, no może na tragikomedie…
Link to comment
Share on other sites

Taki mały komentarz do tego co powyżej.
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=ISNXGPGaeIA&feature=related

A jak ktoś chciałby ostrzejskomentować"-na tej samej stronie youtube dwa kawałki 52 Dębiec:)
Link to comment
Share on other sites

Mnie się wydaje, gdyby sklepowa babkę puściła i nie robiła z tego afery i nie wezwała na miejsce policji to nie było by w tym temacie całego medialnego zamieszania. A tak po zgłoszeniu kradzieży policji ruszyła cała machina urzędnicza aż oparło się wszystko o sąd. Tak się dzieje również w supermarketach gdzie ochrona wzywa policję do kradzieży batonika z 1,50 zł. i niestety albo jest mandat albo sprawa w sądzie. Taki Kraj, takie prawo a w przypadku zgłoszonej kradzieży z urzędu nadany jest bieg sprawie.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information