Skocz do zawartości

Bug-czy warto??


PAWEL*STRC

Rekomendowane odpowiedzi

PAWEL*strc kolega chodzi koło BP i nic nie moze znaleść mhhh a kolega to po czym chodzi po placu wolności:)?.w białej jest sporo miejsc ,nawet niemusisz wyjeżdzac z miasta a kilka miejsc jest ciekawych.
do kolegi marcin29 o jakich kolega militariach mówi???? ja mieszkam koło JP .Napisz na Priv to pogadamy , o jakich umocnieniach mówisz ???????????????????? od terespola po serpelice są 2 górki i sa okopane ale puste w ryj, wczesniej wychodziły na jednej niesmiertelniki Ochrony Twierdzy i troszke odznak, .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Kolega mówi,że coś chce znaleść,ja proponuje żęby chodzil nie w celu znalezienia jakiegoś skarbu tylko żeby chodził w celu wykopania troche złomu i nazbierania grzybów .Tak jak ja.Pojechałem po złom a znalazłem 50 szt ostrej potem pojechałem na grzyby to znalazłem 30 szt ostrej i prawie 400szt łusek od mannlichera i jakiś gózik i mały srebrny sygnet.i coś jeszcze trzeba?I to wszystko tam gdzie ldzie chodzą po lesie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie