Skocz do zawartości

RTL 7 / ZOOM - Odcinek o poszukiwaczach...


festunguben

Rekomendowane odpowiedzi

Za pewnie nie jedna osoba pamięta nie istniejącą już stację telewizyjną RTL 7, na antenie owej stacji emitowano program OOM", odpowiednik dzisiejszego programu UWAGA" na TVN. Jeden z odcinków owego programu poświęcony był rosyjskim poszukiwaczom, którzy na wykopki chodzili uzbrojeni w pistolety maszynowe, a przed kamerą zakrywali twarze. Pokazywano jak wyciągają broń, nieśmiertelniki itp. Koleszka opowiadał, że nie wypuszczają się w teren bez broni, bo działają ekipy które dla chęci zysku, strzelają do konkurencji. Reportarz był ciekawy, miałem gdzieś nagrany jeszcze na VHS, ale taśma gdzieś przepadła. Czy ktoś posiada nagranie? Albo znalazł je gdzieś w necie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam o co dokładnie się rozchodziło, bo co prawda emitowali to dawno temu, jednakże chłopaki mieli do siebie problem i chodzili uzbrojeni, jeden pamiętam w feldmutze z mp40 i chustą na twarzy. Program był ciekawy, nie typowa akcja, dlatego chciał bym go gdzieś odszukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też to widziałem tylko to chyba nie do końca było tak z tym strzelaniem. Byli uzbrojeni, przygotowani profesjonalnie do wykopów ale nic tam nie było o konkurencji(chociaz jest to mozliwe..przeciez to rosja:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było coś, koleszka pokazywał na czymś ślady po kulach i mówił, że do nich strzelano, coś w deseń. Niestety nie mogę namierzyć odcinka, wysyłałem meile do osób zarejestrowanych na YouTube, które wystawiały odcinki z tego programu, niestety żaden nie ma akurat tego którego poszukuję. Na 100% nagrywałem to kiedyś na taśmę, musiał bym poszukać, ale wątpię czy się uchowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie