Skocz do zawartości

Legnica i okolice


ejni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
albeą ja byłem z dziadkiem i kolegą?? coś wyszło ?? u nas cienko tylko saperka niemiecka ale w ładnie zachowanym futerale pełno amunicji mauzera troszkę guzików , ruski medal, lotki od moździerza, nieśmiertelnik i tyle. oraz wcześniej to http://odkrywca.pl/moje-ostatnie-fanty-okolice-legnicy-,648721.html#648721
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko, ja troche naboi od pepeszy, i pudełko na prezerwatywy niemieckiego żołnierza :) jakbyscie gdzies jechali to dajcie znac, ja pracuje w kopalni na zmiany to moze byc ciezko sie zgrac, ale na weekendy nieraz mam wolne, moj nr 793 595 034 pozdrawiam Rafał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh lepiej nic nie mówić wszystko sie zjeba** i nie pojechaliśmy... kol. Szwajcar sie wczoraj wieczorem opamietał ze nie ma w co sie spakować a ja w nocy w ogóle nie mogłem zasna i rano sie obudziłem z gorączka i czyłem sie jak połamany... xD

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh lepiej nic nie mówić wszystko sie zjeba** i nie pojechaliśmy... kol. Szwajcar sie wczoraj wieczorem opamietał ze nie ma w co sie spakować a ja w nocy w ogóle nie mogłem zasna i rano sie obudziłem z gorączka i czyłem sie jak połamany... xD

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie