detektorek Napisano 17 Wrzesień 2008 Autor Napisano 17 Wrzesień 2008 witam. swego czasu wpadl mi w rece taki rysunek. prosze o ID + jakies fotki lub linki jak ktos posiada jak to naprawde wygladalo. czy to mogl byc pocisk agitacyjny ???
detektorek Napisano 17 Wrzesień 2008 Autor Napisano 17 Wrzesień 2008 zapomnialem dodac. co oznaczaja te oznaczenia z dna pocisku ?
Skok Napisano 17 Wrzesień 2008 Napisano 17 Wrzesień 2008 Nabój odłamkowy do ruskiej muchobijki kal.45 mm. Nie polecam zabierać a tym bardziej rozbierać.Pozdrawiam i całych dłoni życzę
detektorek Napisano 17 Wrzesień 2008 Autor Napisano 17 Wrzesień 2008 witam Skok. posiadam tylko taki rysunek. czy masz moze jakies linki gdzie moglbym zobaczyc tego typu amunicje albo moze masz jakas fotke tego ??
RAKIETA Napisano 17 Wrzesień 2008 Napisano 17 Wrzesień 2008 W zupełności się zgadzam z kolegą Skokiem fajnie jest miec czym sobie pogrzebać w nosi.Nie radze tego rozbierać.Proponuje zapomnieć o rysunku.W rzadnym wypadku nie jest to pocisk agitacyjny.
RAKIETA Napisano 17 Wrzesień 2008 Napisano 17 Wrzesień 2008 Tu masz linka takiego ustrojstwa http://www.allegro.pl/item440786958_ruska_45_mm.html
hirogen Napisano 18 Wrzesień 2008 Napisano 18 Wrzesień 2008 Witam to są takie jak na rysunku wszystko oczywiście to puste skorupy sam metal i drewno NIE PODLEGA USTAWIE O BRONI I AMUNICJI I POSIADANIE NIE JEST ZABRONIONE pozdrawiam.
hirogen Napisano 18 Wrzesień 2008 Napisano 18 Wrzesień 2008 TU widać że to same skorupy zapalniki to atrapy z drewna.
Pytanie
detektorek
witam. swego czasu wpadl mi w rece taki rysunek. prosze o ID + jakies fotki lub linki jak ktos posiada jak to naprawde wygladalo. czy to mogl byc pocisk agitacyjny ???
9 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.