Jump to content

elektroliza


szelo107

Recommended Posts

Cyrograf15, mam taki pomysł, aby dokleić na forum Konserwacja jako pierwszy temat Elektroliza" (elektroliza krok po kroku, albo jak przeprowadzić elektrolizę). Tak jak na identyfikacji doklejone są na samej górze tematy Dlaczego watek zostal usuniety.." i anim dodasz przedmiot do identyfikacji przeczytaj". Tam byłaby informacja na temat elektrolizy. Każdy nowy o nią pyta. Ja też kiedyś pytałem. Taki mam pomysł. Czy dobry sam oceń. W sumie jest wyszukiwarka jak mówisz.
Link to comment
Share on other sites

Witam, mam pytanie odnośnie rodzaju metalu czyszczonego przedmiotu. Wyczyściłem kilka fajnych fantów żelaznych przy pomocy elektrolizy. Chciałem wyczyscić w taki sam sposób łuski do polskiego mauzera, lecz po wrzuceniu do roztworu i podpięciu nie widać żadnej reakcji. Pozdrawiam i proszę o porady
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Podpinam się pod wątek.
Noszę się z zamiarem kupna prostownika do elektrolizy.
Czy którś z tych będzie odpowiedni???
http://www.allegro.pl/item469964935_prostownik_h_tronic_300_ma_12v_od_firmy.html
http://www.allegro.pl/item466342376_prostownik_ladowarka_akumulatorow_6v_12v_6a.html

pzdr
Link to comment
Share on other sites

Tu macie porównanie magazynka z MP13. Mój jeden pierwszych fantów i pierwsza elektroliza. Cudów nie ma niestety. Po elektrolizie ,wyszorowaniu fanta wodą z mydłem (twarda szczotka koniecznie!) fant przetarłem lekko oliwą z oliwek ( z biedronki oczywiscie - cena za 0,7 około 12 zeta o ile dobrze pamiętam ). Aha jeszcze jedno. Jak wyjmujecie fanta z michy to koniecznie w rękawicach bo mi prawie rozpuściło paznokieć i wyżarło skóre. Myśle że cos pomogłem.

Pozdro SLN

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information