Skocz do zawartości

Radom moze by sie razem spotkal vol.II


tosh

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Kruca fuks, żal imprezy ale podejrzewam że nawet w tej chwili alkomat wskazałby wartość wykluczającą podróż za kółkiem z Kozienic do Radomia :(
Cieszę się, że jednak udało się zorganizować coś, o czym rozmawialiśmy ostatnio - czyli udaną inscenizację z tamtych czasów :)
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Hm, stosunkowo nieciekawie poszło - przez 2h chodzenia znalazłem 1,5 łuski, ale za to duuużo pocisków karabinowych. Nie przejąłem się zbytnio, bo i tak bardziej spacer przed egzaminem miał być niż wyprawa serio. W ramach pocieszenia zająłem się zbieraniem spod choinek co ładniejszych szyszek na choinkę :)
Robimy powstanie styczniowe? Cholera, człowiek nie na czasie jest - fala z Grecji jest u nas oczekiwana w przyszłym miesiącu? :D
Jeśli nie będzie mrozu, można by spróbować jeszcze w niedzielę.
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
nie czytalem calego watku bo nudy straszne tam u was i po co mam te wypociny czytac?
tak tylko chcialem dodac ze huk100 jest z radomia i dlatego sie nie mozecie zorganizowac na jakas wyprawe,on skutecznie wszystkich na manowce sprowadza,chce fanty tylko dla siebie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diesellss już cie tu nie ma ? -coś musiałeś przeskrobać -ale ci odpisze że nie wszystko chcę dla siebie trochę fantów rozdałem po znajomych również paru młodych forumowiczów otrzymało troche moich rzeczy -starałem sie spełnić marzenia nie których z nich w miare możliwości -ale nie do przesady- myślę że myślicie podobnie jeżeli chodzi o początkujących ? -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam
Sory kubas ze nie odpisalem sms. Przeczytalem, ale chwilowo nie mialem PLN na koncie. Pojechalem wczoraj z zona w teren (w zasadzie tylko po to, aby oderwac sie od pracy na kompie) po poludniu, ale polazilem tylko 1,5 h znajdujac same smieci. Szkoda ze mi ten weekend odpadnie, ale moze w nastepny...pogoda faktycznie zaczyna byc atrakcyjna.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że szlag mnie trafiał w ten weekend, kiedy wygladałem za okno, widziałem piękne słoneczko, a musiałem siedzieć w domu, wygrzewać się i łykać garściami prochy :/
Luty niestety zawalony do końca, w tygodniu praca w weekendy szkolenia. Oby w marcu też była ładna pogoda. Powodzenia Panowie!
Z wyrazami zazdrości - Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Witam
Watek mocno spadl, pewnie przez pogode...Kto sie chce w blocie potaplac tudziez lopata bloto poprzerzucac w niedziele? Moja zona idzie do pracy, wiec mam wolny dzien, oczywiscie jak na moje standardy od godziny 11. Licze na stalych bywalcow watku.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie