switch002 Posted August 16, 2008 Author Posted August 16, 2008 Witam. Zastanawia mnie co to za monetaka i z jakiego okresu pochodzi. Druga strona jest calkowicie nie czytelna dlatego zwracam sie z uprzejmą prośba o identytfikacje.
switch002 Posted August 16, 2008 Author Posted August 16, 2008 a o to druga strona monety. Napisy epublika czesko slovenska". Z którego roku moze pochodzic?
beero Posted August 16, 2008 Posted August 16, 2008 na początku, tez dawalem nie w tych dzialach, ale to nie znaczy, ze jak nie wiecie, co to za moneta, to musicie juz gnębic ie ten dzial" ZDROW
michal123456789 Posted August 16, 2008 Posted August 16, 2008 Kolego jest też dział- Monety i nie tylko (również identyfikacja)Nie przenosze,nie gnębie.Zdrow!
switch002 Posted August 16, 2008 Author Posted August 16, 2008 Tak jest! bardzo przepraszam za zasmiecanie forum glównego takimi duperelami" ale jak ktos umieszcza na forum głównym zdjecia swoich odkryc z których polowa to owady to też jest dobrze i jakos mikt nie ma o to pretensji.Umieścilem to na forum głównym bo zależało mi na szybkiej odpowiedzi. A tu masz jak zwykle jakis filozof. Bardzo prosze o przeniesienie tego postu na wlasciwe miejsce. Z góry dziekuje... pozdr...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.