michal123456789 Posted August 16, 2008 Author Posted August 16, 2008 Tak jak w temacie :) Wiem,wiem - za pierwszym razem a wlasciwie 2(o ktorych wiem)nie wyszlo.Ale moze tym razem sie uda.W grupie razniej.Czy to by bylo na zasadzie przywrocenia dawnej grupy i wziecia nowych/w tym rowniez mlodych ludzi?\\\\Lub stworzenie teamu od poczatku.Tego nie wiem! Jest mi to obojetne.I nie musi to byc z <mojej strony>,nie zalezy mi kto sie bedzie mial za lidera. Chętni z okolic,moze z samego Tarnowa? ( jest nas troche )Jakies Propozycje? Sugestie?No chyba ze nikt nie ma z regionu ochoty wspolpracowania a zarazem wiekszych osiagniec w terenie,milej atmosfery..itd.:)Pozdro!<b/>
michal123456789 Posted August 16, 2008 Author Posted August 16, 2008 Maile informujące poszly na poczty Tarnowian z działu Poznajmy się!3 Adresy poczt nie prawidlowe wiec maile-z przyczyn tech. nie dojda,pozdro!
SaperDębica Posted August 16, 2008 Posted August 16, 2008 Witam. Interesujaca propozycja. Nie jestem z Tarnowa ale do tarnowa mam blisko tylko 30 km
michal123456789 Posted August 16, 2008 Author Posted August 16, 2008 Czyli odleglosc w której kopie od Tarnowa:) Dalej raczej nie jezdze.Jak cos zapraszam,czekamy na kolejnych ew.zainteresowanych:) Wtedy ustalimy co i jak. Zdrów!!!
SaperDębica Posted August 18, 2008 Posted August 18, 2008 do michal123456789 mysle ze część moich znajomych z okolicy bedzie chetnych
michal123456789 Posted August 18, 2008 Author Posted August 18, 2008 Ciesze sie.Ja porozmawiam ze swoimi.Moze ktos jest z Dąbrowy ? Tam czasem tez kopie.Pozdro!
michal123456789 Posted August 31, 2008 Author Posted August 31, 2008 3 osoby sa jak narazie.ALe to i tak dobrze.W koncu do lasu na kopanie nie pojechalibysmy w 15 osob :)A ze inni wola sami kopac-bez nawet takiej w cudzyslowie konkurencji to ich wybor :)Michal123456789- jaSaperDebica - tyUpham18 - raczej nie ma problemuZ kilkoma osobami pisze.Dopisze jak juz bedzie to pewne. pozdro!
miro Posted September 1, 2008 Posted September 1, 2008 Ja też byłbym chętny ale dopiero na drugą połowę pażdziernika.SaperDębica w jakich rejonach kopiesz, czy w rejonie Pustkowa trafiaja się jescze jakieś ciekawe fanty?
SaperDębica Posted September 1, 2008 Posted September 1, 2008 Kolego miro odezwij sie na moje gg 3939758 to pogadamy. Pozdro
michal123456789 Posted September 1, 2008 Author Posted September 1, 2008 No to jest kolejna osoba chętna.Miło. :) Ktoś jeszcze :) ?
michal123456789 Posted September 8, 2008 Author Posted September 8, 2008 Zamykam ze względów oczywistych.(Wystarczy nas 5 osób tak jak ten wypad z przedwczoraj do lasu.To i tak sporo:))Grupa zebrana.Pozdro!
SaperDębica Posted September 8, 2008 Posted September 8, 2008 Witam. No to kiedy gdzies sie wybieramy wieksza grupa?
michal123456789 Posted September 9, 2008 Author Posted September 9, 2008 Pisz na komę :) Jak wszyscy :) nr dostaniesz na gg :)4049773 mój nr gadu :)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.