michal123456789 Posted August 16, 2008 Author Posted August 16, 2008 Witam,tak jak w temacie:) Niestety moja cewka 9,5 w detektorze nie jest szczelna a w srodku jest sporo piasku ( slychac go jak poruszam sonda-nie wiem skad i jak sie tam wzial i tu moje pytanie.Czy to dziala niekorzystnie na prace detektora? Mozna cos z tym fantem zrobic?
michal123456789 Posted August 16, 2008 Author Posted August 16, 2008 Czerwone strzałki-w tym miejscu jest nieszczelnosc - drobne ziarenka piasku bez problemu znajduja sobie nowy dom w sondzie.
rafalmisiek2 Posted August 17, 2008 Posted August 17, 2008 Zadzwon do Proscana on naprawia takie sprzety napewno cs ci poradzi pozdrawiam
SWaldek Posted August 17, 2008 Posted August 17, 2008 Chyba nie masz sie czym martwić, najnormalniej w świecie masz załozona osłonke sondy. Zdejm tą osłonkę wysyp piasek wyczyść sondę i bedzie OK.Pozdrawiam
michal123456789 Posted August 17, 2008 Author Posted August 17, 2008 Ok,Ok dzieki-narazie co prawda sztukowal nie bede i nie zdejme tej oslonki - napisalem do P.ProScana tak wiec ew.zrobie to w najblizszym czasie.Pozdro!
michal123456789 Posted August 17, 2008 Author Posted August 17, 2008 Dzieki za pomoc,po problemie,SWaldek miales racje.Darz dół
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.