maciejka Posted August 14, 2008 Author Posted August 14, 2008 Witam mam u siebie taki właśnie bagnet, przypuszczam, że rosyjski, ale nie jestem tego do końca pewien. Rękojeść jest dorabiana przez mojego dziadka. Zwracam się do Was o rade w konserwacji tego bagnetu.Z góry dziękuję
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.